Zapraszam Cię do wyjątkowego świata zimowych, choć wcale nie chłodnych portretów 🙂 Uwieczniłem je w moim studio pod Poznaniem wraz z Martą. Na fotografowanie portretów kobiecych zawsze brakowało czasu w moim planie zdjęciowym. W końcówce 2023 roku postanowiłem to zmienić i mam nadzieję, że ta zmiana wkrótce zaowocuje.

Jak wyglądają sesje portretowe?

Pracę rozpoczynamy od znalezienia zdjęć, które potem służą nam na planie jako inspiracja: zarówno w kwestii konkretnych kadrów jak i odzieży.

Zimowa atmosfera choć bez śniegu

Na zdjęciach z Martą istotnym elementem był golf. Zdjęcia robiliśmy w grudniu, więc golf nadawał się nas najbardziej. Chcieliśmy pokazać trochę zimowego klimatu, ale bez śniegu z puszki 🙂 Myślę, że na zdjęciach widać sporo luzu i naturalnego piękna. Taka właśnie była ta kobieca sesja zdjęciowa.

Zrób sobie przerwę od codzienności: zrób sobie portret!

Jeśli myślisz o sesji zdjęciowej, która pozwoli Ci oderwać się od rzeczywistości, zachęcam do skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Razem ustalimy jaki charakter mogłyby mieć zdjęcia, a potem po prostu je zrealizujemy 🙂 Czekam na wiadomość od Ciebie.