O mnie

fotografia, która mówi więcej niż słowa

Cześć! Dzięki, że odwiedziliście moją stronę. Mam na imię Tomek i jestem fotografem.

Robienie zdjęć było moją pasją od kiedy pamiętam. Doszedłem więc do wniosku, że dobrze byłoby zajmować się tym zawodowo. 

najlepszy fotograf w Poznaniu

Co fotografuję?

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią reportażową: fotografuję śluby, wydarzenia sportowe czy koncerty. Wykonuję też plenerowe sesje ślubne, sesje dla par, rodzinne czy zdjęcia wnętrz. Mam swoje studio, gdzie skupiam się na zdjęciach produktowych oraz na fotografii jedzenia. Oczywiście w studio fotografuję też ludzi, robiąc im sesje biznesowe czy po prostu, portrety.

Jak fotografuję?

Przedmiotom, którym poświęcam swoje kadry, jest zapewne obojętne, jakie mam do nich podejście. Inaczej, co oczywiste, jest z ludźmi. Wykonywane przeze mnie reportaże czy sesje, w których na pierwszym miejscu są ludzie, charakteryzują się zawsze luźną atmosferą. Wiem, że stanie przed obiektywem bywa stresujące, dlatego staram się, aby atmosfera była swobodna.

najlepszy fotograf w Poznaniu
najlepszy fotograf w Poznaniu

Jak umówić się na zdjęcia?

Uzupełnij formularz na stronie kontakt lub napisz maila albo zadzwoń. Podaj, proszę jak najwięcej informacji na temat zdjęć, które chcesz wykonać: kto lub co ma być na zdjęciach, ile osób lub przedmiotów, miejsce, w którym chcesz wykonać zdjęcia (plener, studio, Twoja firma). Odezwę się do Ciebie z gotową ofertą.