Niezapomniane sesje rodzinne w Poznaniu

Uwiecznijmy razem Waszą rodzinę

Sesja rodzinna Poznań i okolice

Sesja rodzinna to nie tylko zdjęcia. To magiczna podróż przez emocje, uściski i uśmiechy Waszej rodziny. Jako fotograf specjalizujący się w sesjach rodzinnych w Poznaniu i okolicach, chcę z Wami podzielić się niepowtarzalnym doświadczeniem jakim jest tworzenia fotograficznych wspomnień. Każda sesja to nie tylko zapis obrazów, ale przede wszystkim opowieść o Was i Waszej rodzinie.

Dlaczego sesja rodzinna ze mną?

Jako fotograf rodzinny kładę podczas zdjęć nacisk na tworzenie klimatu, w którym każdy czuje się swobodnie. Sesje odbywają się w luźnej atmosferze, co pomaga uwiecznić najbardziej autentyczne kadry. Kładę duży nacisk na naturalność, zatem pozowanie staram się ograniczać do minimum.

Jakie rodzaje sesji rodzinnych oferuję

Bez względu na to, jaki rodzaj sesji wybierzecie, jej efektem będą gotowe zdjęcia po selekcji i starannej, autorskiej obróbce. Efekt naszej pracy otrzymacie w formie galerii internetowej z dostępem na hasło oraz w postaci linku ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości. Mogę dla Was również zaprojektować i wykonać albumy lub odbitki.

Plenerowa sesja rodzinna (cena 500 zł)

Tutaj bez zaskoczenia, będę Was fotografował w plenerze 🙂 Znajdziemy urokliwe i fotogeniczne miejsce, albo spotkamy się gdzieś gdzie lubicie chodzić na rodzinne spacery. Na miejscu, w luźnej atmosferze i w miarę możliwości bez pozowania, zrobię Wam zdjęcia.

Czas trwania zdjęć: 1h, Ilość zdjęć: min. 25 szt.

Sesja rodzinna Dzień z życia rodziny, Day in the life (cena 800 zł)

Jest to rodzaj reportażu z kilku godzin życia Waszej rodziny w Waszym domu. Wy zajmujecie się sobą, a ja w tym czasie robię Wam zdjęcia. Oczywiście przed sesją ustalamy jakiś ramowy plan co będziecie robić tego dnia, żeby zdjęcia były ciekawe i dynamiczne 🙂 Tematem sesji może być jakiś zwyczajny dzień (np. sobota) albo coś wyjątkowego (przygotowania do świąt, ubieranie choinki, itp.).

Czas trwania zdjęć: ok. 3-4h, Ilość zdjęć: min. 40 szt.

Czekam na Wasze rodzinne historie

Zapraszam Was do zarezerwowania sesji rodzinnej. Razem stworzymy niepowtarzalne opowieści, które będziecie mogli przeglądać z uśmiechem na twarzy.