Fotografia ślubna i weselna

zdjęcia ślubne, weselne, sesje ślubne

Hej, jestem fotografem ślubnym i weselnym z Poznania.

Ale dojadę wszędzie, gdzie mnie zaprosicie 🙂

Tego dnia liczy się humor i dobra zabawa. Od łapania na zdjęciach pięknych momentów jestem ja – Wasz fotograf ślubny. Fotografuję śluby i wesela głównie w Poznaniu i na terenie Wielkopolski. Ale jeśli chcecie, bym był z Wami w tym dniu we Wrocławiu czy Zielonej Górze – mogę przyjechać nawet na drugi koniec Polski. W końcu jestem fotografem, który na weselu czuje się jak w siódmym niebie 🙂

Młode Pary mówią, że jestem jak duch… W ogóle mnie nie widać, a jestem wszędzie i robię świetne zdjęcia. Jako uczestnik tego wyjątkowego dnia zbieram dla Was pamiątki na całe życie. Jestem też specjalistą od sesji ślubnych na luzie – dbam o to, by było dużo śmiechu i świetnej zabawy, a minimum pozowania. Chcecie się przekonać?

Kluczowe zalety mojej pracy:

Szybka realizacja: Fotografie ze ślubu, wesela i sesji ślubnej dostaniecie maksymalnie w ciągu miesiąca. Choć nie zdziwcie się, jeśli będą szybciej.
Sesja na luzie: Nie lubicie pozować? Bez obaw! Fajny ze mnie gość, więc będzie naturalne, sympatycznie i z humorem. Pozowanie ograniczamy do minimum.
Świetna atmosfera: Tak już mam, że ludzie dobrze się ze mną czują i szybko łapiemy wspólny język. Wiele par jest zachwyconych współpracą, jeszcze zanim zobaczą efekty 🙂

Reportaż ślubny

Dyskretnie towarzyszę Wam od porannych przygotowań, przez uroczystość zaślubin aż do oczepin na weselu. Tego dnia jestem Waszą trzecią parą oczu. Łowię dla Was wzruszenia, poluję na piękne kadry, wyłapuję wyjątkowe momenty. A wszystko naturalnie i nienachalnie.

Sesja ślubna

Sesję ślubną możemy zrobić w trakcie wesela lub innym dniu. Jeśli decydujecie się na sesję w plenerze – idziemy na spacer, żartujemy, a ja „przy okazji” robię Wam zdjęcia. Taka sesja ślubna przypomina reportaż, czyli mało pozowania, sporo luzu i naturalnego ruchu.

Ile kosztuje fotograf ślubny?

Zdjęcia z przygotowań, ślubu i wesela (cena od 2800 zł*)

Reportaż z przygotowań do ślubu, ślubu w kościele lub w USC i wesela, do końca oczepin. Mini plener w dniu ślubu, zdjęcia grupowe.

Otrzymujecie:

  • minimum 400 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć w pełnej rozdzielczości jako link do ściągnięcia,
  • galerię na hasło dla Was i Waszych gości.
  • Zdjęcia otrzymujecie w ciągu 30 dni.

Sesja ślubna plenerowa w innym dniu (cena od 600 zł*)

Taką sesję warto kupić, jeśli w dniu ślubu nie macie czasu na mini plener lub nie ma do jego wykonania odpowiedniej pogody. Zdjęcia trwają około 1-2h.

Otrzymujecie:

  • około 25-30 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć w pełnej rozdzielczości jako link do ściągnięcia,
  • galerię na hasło dla Was i Waszych gości.
  • Zdjęcia otrzymujecie w ciągu 14 dni.

* Ceny dotyczą uroczystości i sesji w odległości 50 km od Poznania. W przypadku dalszych odległości do ceny doliczam koszty dojazdu (50-100 km + 150 zł, 100-200 km + 300 zł, 200-300 km + 400 zł + koszty noclegu, 300-400 km + 600 zł + koszty noclegu)