Portret kobiecy

Poczuj się wyjątkowo dzięki profesjonalnemu portretowi kobiecemu

Zapraszam do świata, w którym masz szansę odkryć i uwiecznić swoje wyjątkowe piękno. Niezależnie od tego, czy szukasz portretu dla siebie, jako prezentu, albo stania przed obiektywem traktujesz jako wyzwanie — moja oferta jest dla Ciebie.

Studio lub plener — zdecyduj

Oferuję sesję kobiecą zarówno w moim kameralnym studio, jak i w plenerze. W zależności od Twoich preferencji i stylu, który najbardziej Ci odpowiada, wybierzemy idealne miejsce. Moje studio mieści się 20 minut od centrum poznania.

Twoja historia na moich zdjęciach

Każda sesja to indywidualna opowieść. Skupiam się na osobowości, emocjach, i pragnieniach. Celem jest stworzenie portretu, który odzwierciedla Twoją unikalną naturę. Jeśli masz pomysł na siebie lub chcesz wcielić się w jakąś konkretną rolę — z pewnością uda nam się to pokazać na zdjęciach. Ważne, żebyś podczas sesji zdjęciowej dobrze się bawiła.

Komfort i zaufanie

Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas sesji fotograficznej. Dlatego staram się stworzyć przyjazną atmosferę, w której możesz poczuć się swobodnie i pewnie. Przed sesją możemy się spotkać, aby omówić Twoje oczekiwania, pomysły oraz wszelkie wątpliwości.

Efekty

Po sesji zdjęciowej zdecydujemy wspólnie o wyborze zdjęć. Mogę też zdecydować za Ciebie o ich wyborze. Najlepsze kadry zostaną poddane retuszowi i otrzymasz je w formie galerii oraz linku z plikami w pełnej rozdzielczości do pobrania.

Sesje TFP

Jeśli jesteś modelką i interesują Cię zdjęcia na zasadach TFP — wyślij mi na maila link do portfolio oraz napisz kilka słów jaki rodzaj sesji Cię interesuje.